Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Wilde

[praca] Kierownik Naszelogo

Polecane posty

Witam

Szukam powoli osoby, ktora zostanie kierownikiem NaszeLogo. Jako, ze niedlugo rusza mi kolejny projekt, a potem jeszcze jeden, poszukuje osoby, ktora dodawala by newsy, filmiki, administrowala w zamian za pensje + 100% zysku z google adsense do stycznia, później procent od wpływów (do tej osoby nalezy równiez wymyślenie miejsca na takowe). W gre wchodzi rownierz kontakt z klientem, kontrola pracownikow i organizowanie kampanii reklamowych.

Praca codzienna (wymówki typu: "w tym tygodniu nie moge pracowac bo mam sprawdzian nie wchodza w role, godziny dodawania postów i filmików to najlepiej 8-9).

Mi zaktualizowanie strony codziennie zajmuje godzine, wszystkie obowiązki wypełniam w około 1.5 godziny dziennie, chodzi o wprawe. Mysle, ze po miesiacu robienia tego mozna zejsc do 1 godziny. Ja dostarczam takze informacje o skutecznym wyszukiwaniu informacji i video, jak tez przekarze tajniki marketingu.

Tylko osoby z doświadczeniem w podobnych projektach i z jakimiś osiągnięciami!!! Ważna umiejetnosc poslugiwania sie bezbledna polszczyzna!

Pisac tutaj, lub na PW.

Z poważaniem Bartosz Boch

(jako, ze to ogloszenie zostalo wystawione na kilku forach, przepraszam, jesli nie odpisze dluzej niz 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×