Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Seo Meeting

Polecane posty

Gość normanos

ja będę :unsure:

 

ps. wcześniej jest spodek 2.0 :ph34r:

ps2. dlatego bedzie bardzo duzo ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje prawdopodobieństwo, że się pojawie.. jak Blue Man poprowadzisz w drodze powrotnej, bo widzę, że też Sosnowiec :unsure:.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sonin - a będziesz na Spodek 2.0 ??

 

Jak w przypadku SEO Meeting się waham, tak Spodek 2.0 raczej będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Spodka, czy przeszla kandydatura Artura F. na temat mowienia o Wikipedii? Jesli tak to pospiesznie zawiazany komitet ratowania swiata przed nuda ostrzega ;-).

 

Ja niestety nie dam rady przybyc, pech chcial, ze wypadl mi urlop wtedy, gdy jest Spodek, dwie ciekawe konferencje oraz 2 mecze reprezentacji ;-). Ale nie dam sie, Mazury ciekawsze :-).

 

P.S. Niech mi ktos wytlumaczy skad nazwa Spodek 2.0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Co do Spodka, czy przeszla kandydatura Artura F. na temat mowienia o Wikipedii?

Nie było takiego zgłoszenia od samego zainteresowanego tylko na zasadzie polecenia. W tej chwili są bodajże gotowe 4 potwierdzone tematy i ew. 1 jako rezerwa.

 

P.S. Niech mi ktos wytlumaczy skad nazwa Spodek 2.0 ?

http://normanos.com/internet/spodek-20-czy...anie-na-slasku/

 

To był tylko tytuł wpisu na blogu, widać po dyskusji, że nazwa miała być wymyślona na beta spotkaniu. Tyle tylko, że jak przyszło do beta spotkania to wszyscy stwierdzili, że... spodek 2.0 to fajna nazwa i zostaje :) Więc odpowiadając na Twoje pytanie: przypadek :) A potem Marcin załatwił Rondo Sztuki na miejsce spotkania - a rondo wygląda jak mały spodek i taki 2.0 :) więc wszystkim pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzieki za info ;-). No wlasnie mi nijak tu nic do Spodka 2.0 nie pasuje. Bo raz, ze zadnej tu analogii do Spodka, poza tym, ze rzeczone rondo lezy kolo Spodka ;-), nie majac z nim jednak nic wiecej wspolnego. Ani tez nie lubie koncowek 2.0 :-). Ale ok, uznajmy to za moje zboczone postrzeganie sprawy :-).

 

Co do tematu Artura, sam go zglaszal na forum na GoldenLife, stad moje obawy ;-).

 

No coz, to do zobaczenia na ewentualnym nastepnym ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprzesz to zaparkujesz na samym rondzie :).

Jest wydzielony pas wokół, a jak nie to zaraz za rondem masz taki charakterystyczny w Katowicach dłuuugi bolczek, pod nim się zawsze coś znajdzie ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje parking przed rondem jadac od strony rynku, przed samym rondem jest pare wydzielonych miejsc parkingowych przy Al. Korfantego. Jak nie tam to skrecic w prawo w Rozdzienskiego, zaraz za zjadem w Uniwersytecka (ale dalej Al. Rozdzienskiego) zaczyna sie to takie cos dzwiekochlonne, za tym jest spory parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wydzielony pas wokół,
Hę? Ten czerwony niby?! Z tego co widziałem, to jest oddzielony ciągła biała linią, a wiadomo co ona oznacza :) Jak na mój rozum, jest to awaryjny pas dla karetek, strazy, policji w razie korków, itp.

 

 

@maniack - jak nie pomoże porada @alien, to zawsze w okolicach Qubuss Hotel możesz zaparkować, albo w ogólnie w około Uniwersytetu :) tez sporo miejsc tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano i w ogole w soboty Katowice sa w miare puste, nie ma tez parkingowych miejskich ;-) Takze o parkowanie bym sie nie martwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sonin - i jeszcze nie zapuszkowali Tobie koła w żółte kajdanki? :) No, ale powiedz tak na chłopski rozum - po co parking w około ronda. Znacznie bardziej ten pas byłby przydatny na awaryjne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Sekundkę temu została zrobiona lista uczestników, proszę się dopisywać:

 

http://spodek20.pl

 

Do poniedziałku zostanie podana lista prezentacji na pierwsze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ wiem do czego jest ten pas, niemniej jednak parkowałem tam ze 2x jak potrzebowałem na szybko wyskoczyć do kiosku.. a wiadomo jak to w Katowicach.. na dłużej bym się nie odważył miałbym dyskomfort psychiczny, że któryś z samochodów krążących po rondzie znajdzie mi się niespodziewanie na zderzaku :P.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×