Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gr4nd

Keyweb

Polecane posty

Firma porażka, najpierw jak chcesz płacić karta to musi zapłacić z góry za 3msc + setup na ich konto bankowe, doliczając do tego spore koszty przelewów zagranicznych. Dział sprzedaży często bywa nie kompetentny, pracują w godzinach 9-17 pn-pt. Ich nie limitowany transfer to bujda jakich mało bo wszystkie porty oprócz 21,25,80,110,443 przycięte są do 20-50 kb/s. (Widziałem co prawda ze nie którzy maja lepsze warunki, może zabezpieczenie przed polakami ?!) Transfer robiłem znikomy jakieś 50 gb na miesiąc. W końcu nie wytrzymałem i zerwałem umowę ,a tak przynajmniej mi sie wydawało bo olali porostu mój mail. (Forma mailowa dozwolona ale zdecydowanie polecam formę pisemna za potwierdzeniem na poczcie do zrywania umowy z keyweb). Potem przysyłali faktury, ja wysyłałem kolejne maile i tak przez 4 miesiące. W końcu przeczytałem post bellerofont'a, skontaktowałem sie z nim i po wysłaniu pisma, zapłaceniu części opłat co naliczyli dali mi spokój. Teraz mam server w unitedcolo z limitem transferu i realnym 100mbps no i miłą obsługą 24h ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×