Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gr4nd

Keyweb

Polecane posty

Firma porażka, najpierw jak chcesz płacić karta to musi zapłacić z góry za 3msc + setup na ich konto bankowe, doliczając do tego spore koszty przelewów zagranicznych. Dział sprzedaży często bywa nie kompetentny, pracują w godzinach 9-17 pn-pt. Ich nie limitowany transfer to bujda jakich mało bo wszystkie porty oprócz 21,25,80,110,443 przycięte są do 20-50 kb/s. (Widziałem co prawda ze nie którzy maja lepsze warunki, może zabezpieczenie przed polakami ?!) Transfer robiłem znikomy jakieś 50 gb na miesiąc. W końcu nie wytrzymałem i zerwałem umowę ,a tak przynajmniej mi sie wydawało bo olali porostu mój mail. (Forma mailowa dozwolona ale zdecydowanie polecam formę pisemna za potwierdzeniem na poczcie do zrywania umowy z keyweb). Potem przysyłali faktury, ja wysyłałem kolejne maile i tak przez 4 miesiące. W końcu przeczytałem post bellerofont'a, skontaktowałem sie z nim i po wysłaniu pisma, zapłaceniu części opłat co naliczyli dali mi spokój. Teraz mam server w unitedcolo z limitem transferu i realnym 100mbps no i miłą obsługą 24h ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×