Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fitykap

Hosting na allegro:P

Polecane posty

Gość Fobi

Witamy na forum.

Oplacac sie oplaca.

 

Admini biora sie do testowania gdyz 20 zl za rok to zadne pieniadze.

 

Jesli ktos ma jakis pomysl na obciazenie serwera to prosze smialo pisac.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenowo oczywiscie ;)

 

a z jakoscia .... to sie okaze za ok. m-c moze dwa jak im sie serwery zajada :)

przy tej cenie hostingu musza korzystac z tanich serwerow (celeron lub co najwyzej p4) a na takich serwerach kilkanascie php-nukow czy rozwinietych phpbb i serwer niewyrobi

20 zł rocznie za 120 GB transferu rocznie :)

 

czyli za "złotówke" - 6 GB transferu -->> tak rewelacyjnie tanio, ze nie wyrobia na swoje koszty. nie mowiac juz o wsparciu technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się na Allegro ktoś, kto za grosze sprzeda hosting wątpliwej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam jedną obawę: czy po tym roku nie podwyża ceny hostingu???/ HELP

 

nie, nie podwyzsza

bo po roku to juz ich nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą być, ale już pod inną nazwą i nowym kontem na Allegro.

Najpopularniejszy przykład: Sync.pl, H4U.pl itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To resellerzy superhosta. Upchna 500 klientów na jednym koncie z oversellingiem i .. hulaj dusza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomysl jak obciązyć :wink:

 

napisać jakąś pętle "nieskonczoną" w php z zapytaniami do MySQL i dać kilku osobom do uruchomienia naraz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie szkoda tych 20 zl, to ciesz sie poki mozesz. Moge przyjac zaklad, ze za rok tego konta juz uzywal nie bedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to firma, tak wiec wszyscy przeciwnicy "mlodocianego hostingu" beda musieli zmienic troszke sposob postrzegania tego typu uslug - zamiast "gg i heyah na stronie" bedzie trzeba dodac "za niska cena" ;-).

 

Ale i ja nie widze uzasadnienia ekonomicznego dla tej oferty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytania:

1. Czy maja prawo rzadać numer PIN???

2. Jestem już troche zmęczony:) Czy mogłby ktoś jeszcze raz przeczytać oferte i wywnioskowac ztego ile za to wszytsko trza zabulic (nie mam już głowy...)???

Z góry thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytania:

1. Czy maja prawo rzadać numer PIN???

2. Jestem już troche zmęczony:) Czy mogłby ktoś jeszcze raz przeczytać oferte i wywnioskowac  ztego ile za to wszytsko trza zabulic (nie mam już głowy...)???

 

numer PIN? do czego ten numer PIN? do karty kredytowej/bankomatowej - napewno nie

do komorki tym bardziej :)

 

a co do wyliczen to juz wyzej wyliczalem, ze oni na tym nie zarobia ... a wykupujac u nich roczny hosting ... musza przez rok swiadczyc uslugi supportowe. Wiec jak nie zarabiaja na tym to, kto i za co bedzie swiadczyl ten support oraz ... z czego kupia kolejne serwery/konta resellerkie jak te sie zajada (a tak sie napewno stanie)?

podstawa bytu firmy jest zarabianie bo inaczej firma nie bedzie sie rozwijac i swiadczyc uslug na przynajmniej "srednim" poziomie.

Kazda firma musi w jakis sposob zarabiac bo inaczej padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorryyy......NIP (wynik zmęczenia)

A te drugie toile ja musze zabulić im za hosting i za jakieś dodatkowe opłaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba warunki aukcji sa widoczne i jasne? Chyba, ze przewidzieli jakies kruczki w rodzaju setup konta za 199,99? Wtedy bylaby znana przyczyna tak niskiego abonamentu ;-)

 

A co do NIPu - jesli chcesz fakture to wiadomo, ze musza na jakies podstawie ja wystawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie rzecz biorąc, osoby niepełnoletnie nie mogą korzystać z serwisu Allegro.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po "testach".

 

2 procesorowy Xeonik, jak to w SuperHoscie, loady duże (2,00-3,50), działa dość sprawnie (jeszcze), ale długiej kariery im nie wróże, chyba, że na dedyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

ja myśle ze ktoś kupił sobie dedyka bez limitu transferu z dyskiem 80GB i teraz szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po "testach".

 

2 procesorowy Xeonik, jak to w SuperHoscie, loady duże (2,00-3,50), działa dość sprawnie (jeszcze), ale długiej kariery im nie wróże, chyba, że na dedyku..

 

Pomijajac ze 2 procesorowy xeonik moze meic load 4 to loady naprawde duze :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle ze ktoś kupił sobie dedyka bez limitu transferu z dyskiem 80GB i teraz szaleje...

 

no jak ktos kupil dedyka bez limitu transferu (cos takiego nie istnieje i bylo to poruszane wiele razy) czyli np. lacze 50 czy 100 mbps to musial wydac na to kupe kasy i musi ja wykladac co m-c wiec raczej malo prawdopodobne zeby pozniej cos takiego sprzedawal ponizej wlasnych kosztow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Cofam swoje zdanie! Widze ze to jest zarejestrowana firma...

Ale śmieszna ta cena... chyba nawet kupie to konto z allegro na jakieś śmieci...

 

Szacuken :-D (by Ali G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×