Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fitykap

Hosting na allegro:P

Polecane posty

Tak, wiem, sync.pl, ze masz "duze" doswiadczenie w tej branzy, ale stale loady w wysokosci 3-4 to duze loady jak na poczatek dzialanosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam.

 

Hosting beznadziejny, już w pierwszych dniach było kilka awarii, najdłuższa trwała chyba 4 dni, kiedy to "konta przenoszone były na inny serwer", posty z mojego forum phpbb z tych dni przepadły, kopii zapasowej nie otrzymałem. Następnie zmieniły się dane DNSów, kolejne 2 dni, zanim się rozeszły po zmianie, a pady kilku-kilkunasto minutowe zdarzają się często. Kontakt jest uzależniony od tego, o co pytamy, jeżeli to coś bardzo błachego, to odpowiedź zwykle przychodzi w kilka minut, a jeżeli chodzi o awarie itp. to odpowiedź potrafi wcale nie przyjść. Nie ma co się kierować niską ceną, nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy - większość wystawiana jest krótko po złożeniu oferty (konto jest aktywowane natychmiast) bez przeprowadzenia żadnych testów. Cały ten com-connect należy do "superhost.pl", o którym opinie można poczytać chyba na tym forum (w większości negatywne).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dolozyc juz kilka zlotych i kupic konto w sprawdzonej firmie ?

Najczesciej firmy ktorem aja strasznie niskie ceny za hosting kocza jak sync.pl (Ciekawe czy robia backupy, pewnie nie bo szkoda miesjca na serverach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe com-connect... nawet nie dostalem zadnych danych dostepu do serwa. allegro --> przelew --> kilka maili do nich --> pozytywny komentarz dla mnie --> ze 2 kolejne maile do nich --> zero odpowiedzi z ich strony i tak serwerka sie jeszcze nie doczekalem od 21 kwietnia. chyba czas wystawic im negatywa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×