Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
martin2x

webd.pl - czy mozna im zaufac??

Polecane posty

a wiec tak - oferte cenowo maja swietna.duza ilosc miejsca i niezly transfer za swietna cene.ale wlasnie - czy cena nie jest zbyt niska???

 

 

webd.pl plasuje sie niezle - zapewnia uzytkownikowi naprawde dobre mozliwosci - ktorych nie zapewniaja inne firmy swiadczace hosting,mozna placic miesiecznie i sa tani.

 

ale uslyszalem tez od paru osob (wiarygodnosc niejasna) ze webd.pl swiadczy uslugi o slabej jakosci.nie wiem poniewaz musialbym uslyszec opinie kogos kto ich zna nieco lepiej.

 

czy mozecie powiedziec co o nich???mozna ich wybrac czy nie??a jesli nie ich kto jest godny polecenia w tej niszy cenowej - zastrzegam jednak ze chodzi mi o wieksze konto - minimum 500 mb z mozliwoscia rozszerzenia na wieksze.

 

hosting np 200,300 mb dla mnie odpada od razu

 

ps-nie wiem w koncu do konca czy mozna u nich wlaczac safe mode.wlasnie kwestie te wyjasnia mi ich obsluga techniczna bo myslalem ze mozna najpierw ale chyba teraz okazuje sie ze jednak nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że można im zaufać. Trzymam u nich domenę dla poczty i jestem zadowolony.

Uptime jest na zadowalającym poziomie, za support należy im się duży plus.

Odnośnie safe mode - jako jeden z klientów, zadam im to pytanie i wkleję odpowiedź, która w zasadzie powinna być oficjalną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×