Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bart Wilde

Hosting Na Wyspach Vs Niemcy

Polecane posty

Witam. Mam pytanie. Otoz poszukuje hostingu, ktory mozna byloby zakupic na wyspach (Wielka Brytania, albo Irlandia). Chodzi mi o dedyk, z Dual Corem, 2 giga ramu, laczem 100 mbps najlepiej bez limitu transferu, a jezeli juz, to bardzo wysokim. Zastanawiam sie jednak, czy pingi z wysp sa wysokie... Zalezy mi na Anglii, gdyz tam mozna dogadac sie po angielsku, niestety niemieckiego nie znam, a posrednicy naliczaja sobie niebotyczne sume... Dajmy na to w Niemczech znalazlem hosting fajny, taki jaki bym chcial , za 240 euro, w Polsce juz za 1260, z ogromnymi cenami za administrowanie, itd (ovh.pl). To zawsze okolo 400 zlotych wiecej (co chetnie bym wydal na reklame...). Serwer ma obsluzyc rozbudowany portal o stylistyce ala web 2.0, dlatego musi byc potezny... Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci Niemieckich serwerowni idzie sie bez problemu dogadac po angielsku.

Natomiast jezeli liczysz na podobne cenowo oferty w UK/IE to zapomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p, ale na jakim poziomie maja ten angielski?? I duzym utrudnieniem jest (jezeli mam dobry angielski) posiadanie serwa w Niemczech?? Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p, ale na jakim poziomie maja ten angielski??
Na poziomie komunikatywnym :)

 

I duzym utrudnieniem jest (jezeli mam dobry angielski) posiadanie serwa w Niemczech??
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I duzym utrudnieniem jest (jezeli mam dobry angielski) posiadanie serwa w Niemczech??

 

 

Może najpierw tak "polski się nauczyc?" :) jesli umiesz "I am, You are" tak jak w "Dzień Świra" to na pewno będzie to dla nich utrudnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz: Czy duzym utrudnieniem jest porozumiec sie w sprawach technicznych z nimi po angielsku...bo wiem, ze Niemcy z angielskim to kiepsko, dlatego jestem zaskoczony. Majkel, mieszkam w kraju anglojezycznym juz dwa lata, mysle ze o poziom mojego jezyka nie musze sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem, ze Niemcy z angielskim to kiepsko

 

A ty mieszkasz gdzie? bo ja 30 km od granicy i gwarantuję Ci że ich angielski jest bardzo dobry. Osoby przy obsłudze klienta często znają angielski prawie perfekt. To że Niemcy nie znają angielskiego to jest jakiś polski mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Polski, bylem w Niemczech kilka razy i nie szlo sie dogadac.... w malych miejscowosciach to juz nie wspomne.... W Holandii tak, wiekszosc gada, ale w niemczech bylo trudno... To dobrze, a co myslicie o netdirect.de ?? Podoba mi sie ich oferta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem, ze Niemcy z angielskim to kiepsko

 

A ty mieszkasz gdzie? bo ja 30 km od granicy i gwarantuję Ci że ich angielski jest bardzo dobry. Osoby przy obsłudze klienta często znają angielski prawie perfekt. To że Niemcy nie znają angielskiego to jest jakiś polski mit.

 

Potwierdzam - mieszkałem kilka lat w Niemczech - większość z młodszego pokolenia bez problemu posługuje się jęz. angielskim. Chcesz przetestować? Napisz np do hetznera - zobaczysz. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl, nie wpadlem na to :)) Zaraz napisze cos. A jak z tym netdirectem, jak pingi?? Czesto pada?? Administracja?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl, nie wpadlem na to :)) Zaraz napisze cos. A jak z tym netdirectem, jak pingi?? Czesto pada?? Administracja?? Pozdrawiam :)
Poczytaj sobie, na forum znajduje sie juz duzy watek nt. tej firmy.

 

btw: Niech ktos przeniesie ten watek do odpowiedniego dzialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki p. Znalazlem, przeczytalem, sie przekonalem. To tak z innej beczki, moze ktos mi powiedziec, ile uzytkownikow statystycznie recz biorac uciagnie ten serwer: http://neu.netdirekt.de/c/cms/front_conten...37&idcat=33 zwazajac, ze portal to cos ala www.mtv.pl (duzo grafiki) zwazajac, ze na jedna osobe bedzie przypadalo okolo 100 wyswietlen miesiecznie?? Serwer z rozwinieciem do 4 giga ramu, uwzgledniajac te 5000 gb limitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×