Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam Serdecznie,

Potrzebuje pomocy w znalezieniu VPSa, możliwie jak najtańszego (odpada jedynie VPS od netdirekt.de)

Cena jak najmniejsza jest dla mnie najważniejsza. Będzie wykorzystywany wyłącznie do testów.

 

Lokalizacja - nie ważna

minimum:

64MB - 128MB ram

1GB dysk

500MB - 1GB transfer /m

 

Będę bardzo wdzieczny za pomoc i informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patrick Dzięki tylko mam problem jeśli chcę zamówić to najmniejsza opcję, to później wyskakuje rejestracja domeny. Raczej nie mogę tego obejść, tutaj należy zamówić razem z domeną? Czy należy to jakoś inaczej ominąć? Proszę o podpowiedz jeśli jesteś w stanie.

 

/edit: już nie ważne.. cóś się pomieszało mi bo maile z opóźnieniem długim przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem tez tam zalozylem konto ale pokazuje mi ze to jest konto reselerskie a ja chcialem tego vps w pierwszej opcji i jakos nie moge do tego dojsc. Jak to zrobic Majkel. doszedles do tego ? Głównie chodzi mi o dostęp przez SSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet jak udało mi się zarejestrować, to mail potwierdzający nie przyszedł. Napisałem do nich, niestety bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ktoś chętny to mogę pomóc w rejestracji takiego VPS-a wystarczy że napiszecie na gg a pomogę, mi zawsze maile przychodziło

 

 

 

GG:7874795

 

P.s proszę bez spamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×