Skocz do zawartości

Polecane posty

Hi!

Jestem użytkownikiem neo 512 lecz chce czegoś szybszego.

Lecz tepsa sobie życzy ~130zł /m-sc za 1mb :)

Znacie jakiegoś dobrego providera z mniejszymi cenami niż tepsa i ważne aby niebyło niebotycznych lagów i aby wszystko stabilnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chello?

Moze jakies osiedlowki na laczach z np. GTSu.

 

---

"Pytają mnie czemu nie chce spoważnieć?

Nie obchodzi mnie że sztywniaków drażnie!"

"Te teksty pisze jako Pelson, bo pele już nie żyje.."

"Przyjaciołom Elo! Jak zaciśniętą pięść!"

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osiedlówka nie wchodzi w grę.

w budynku są 2 kompy z netem, i w okolicy każdy ma neo.

Hmm.. a jak z Chello ? Szybko się ściągają pliki i czy da się grać na tym łączu?

 

 

 

:-)

Ciesz się że nie przepisałem wszystkich tekstów

 

A co myślicie o upc.pl?

http://www.upc.pl/internet/uslugi

Ciekawa oferta dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem same pozytywy o łączach z dialogu. Może sprawdź ich ofertę. Osobiście w moim miejscu zamieszkania na tą chwilę mogę mieć tylko neostradę, co mnie okrutnie boli - co gorsza, max. prędkość to 640 - przy większych "centrala nie wyrabia" i "nie za bardzo wiadomo kiedy się to zmieni" :) Cóż, nic nie poradzę :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dialogu trzeba mieć telefon. Pierwsze słyszę. Dowiedz się dokładnie. Bo ponoć jeśli nawet to za 1 zł dodatkowo więc to raczej symbolika. Ale nie wiem jak jest w aktualnych promocjach. One się tam ostatnio zmieniają.

 

Dzialo jest nieporównywalnie lepszy od reszty polskich usługodawców. Powiem jedno. No limit transfer i własne IP oraz Modem DSL Siemensa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL, UPC ma okablowanie od numeru 71 a ja mieszkam w bloku nr. 67(blok obok)... cóż, farta to ja nie mam.

 

 

Najprawdopodobniej Netia, w rozmowie telefonicznej podali mi o wiele mniejsze ceny niż w cenniku w pdf'ie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROTFL, UPC ma okablowanie od numeru 71 a ja mieszkam w bloku nr. 67(blok obok)... cóż, farta to ja nie mam.

Najprawdopodobniej Netia, w rozmowie telefonicznej podali mi o wiele mniejsze ceny niż w cenniku w pdf'ie xD

Czyli ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do NETIA. Po pierwsze to się zapytaj czy 60 zł netto czy brutto. A potem sprawdź jaki i czy mają limit transferu. Oraz jaki mają upload/bo pamietam że coś u nich było z tym słabiutko przynajmniej na wyższych pakietach 2Mb/s I czy będziesz miał kabel bo oni potrafią podłączyć radiowo ale z przyczyn oczywistych zapomnij o tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze sprawdzic zy nie ma radjowki w tkoncu to tez jakies rozwiazanie wiem bo korzystam i mam 2 Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dialog to mi mówił z 4 lata temu że wkrótce będą mogli. Jakoś nic z tego nie wynikło. Ale jeżeli w bloku obok jest i nie ma specjalnych przeszkód typu ulica to może rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×