Skocz do zawartości
Grupa PFF

[praca] Pracownik Działu Sprzedaży (kontakt Z Klientami)

Polecane posty

Witam,

poszukuję osoby, która pracuje w domu, ma czas CODZIENNIE od poniedziałku do piątku w godzinach 9-10 do 16-17. Jej zadanie polegałoby na udzielaniu wszelkich informacji dot. produktu przez nas oferowanego (oprogramowanie sklepu internetowego). Wcześniej osoba ta zostałaby gruntownie przeszkolona w zakresie funkcjonalności takiego sklepu.

Zadania:

- udzielanie informacji dot. produktu

- informacje o cenach

- informacje o warunkach zakupu

- informacje o usługach dodatkowych (domeny i serwery www - w zasadzie tylko chodzi o ceny)

Dodatkowo:

- poszukiwanie nowych klientów (dodatkowo płatne)

NIE BYŁABY TO POMOC TECHNICZNA! Jedynie coś na zasadzie informacji handlowej.

Udostępniamy telefon komórkowy - wyłącznie do celów służbowych (tylko odbieranie rozmów!) oraz dostęp do poczty email - panelu obsługi klienta (administrator ma pełen wgląd do korespondencji). Poszukujemy osoby uczciwej i sumiennej. Rozliczenie o umowę o dzieło lub fakturę VAT.

Praca 6-7h dziennie * 5 dni w tygodniu.

Wymagania:

- poznanie oprogramowania i jego funkcji

- odpowiedź na każdy email w przeciągu maksimum 1-2h (w godzinach pracy)

- odbieranie wszystkich połączeń w godzinach pracy

Wynagrodzenie:

Pensja standardowa + prowizje od każdej licencji sklepu

Przed podpisaniem umowy koniecznie chcielibyśmy poznać osobę, z którą mielibyśmy rozpocząć współpracę. Stąd - preferowana osoba z okolic Warszawy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prosimy o kontakt:

*t . michalski @ orange . pl*

Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!