Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
alkapone1

praca-chce zmienic

Polecane posty

Witam.Od 5 lat pracuje w banku na obsludze klienta.Moja praca jest troche nudna.Powod jest jeden,ze siedze tylko w jednym miejscu.Lubie podroze,delegacje prace w ciaglym ruchu.Nie wiem jak zaczac szukac takiej pracy?bardzo prosze o podpowiedz,dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac trafiles na forum, gdzie zasadniczo sa ludzie zatrudniajacy pracownikow, z tym ze raczej rzadko wysylaja ich na delegacje :(

 

Dobrze Cie rozumiem. Z drugiej strony to nic, w porownaniu na przyklad z siedzeniem w centrali banku i chodzeniu po stronach konkurencji w poszukiwaniu oferty kredytow, lokat, produktow dla klientow VIP etc. Przynajmniej masz kontakt z ludzmi.

 

Pilot wycieczek, wychowawca na kolonii, moze zalapac sie do przemyslu filmowego, albo po prostu znalezc prace, ktora nie bedzie ograniczala Cie na tyle, zebys nie mogl podrozowac. Zajec jest wiele, zapewne nie wszystkie sa dla Ciebie, ale... Pomysl co Cie uszczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o przemysl filmowy,nawet nie wiem jak sie za to zabrac.Od czego musialbym zaczac?dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×