Skocz do zawartości
gax

Co Sądzicie O Domenie Half-life.pl

Polecane posty

Witam

 

No właśnie czy domena jest atrakcyjna, a przedewszystkim czy wartościowa? Wiem, że to zależy również od tego co będzie się pod nią znajdować, ale proszę skupić uwagę głównie na nazwie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietna do promocji zakladu pogrzebowego

 

Hmm albo nie jesteś w temacie albo naprawde słaby żart...

 

Half-Life (ang. half-life - okres połowicznego rozpadu) jeśli już patrzeć na dosłowne tłumaczenie to jest to pojęcie fizyczne, a nie jak to sobie mogłeś przetłumaczyć "poł życia". Po za tym jest to nazwa gry, half-life.com - poczytaj jeśli nie znasz, choć to powinien każdy znać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym jest to nazwa gry, half-life.com - poczytaj jeśli nie znasz, choć to powinien każdy znać :/

 

nie oceniaj innych wg wlasnych graczo kategorii

 

co do samego "pojecia" to raczej czesciej spotykane jest w biologii niz w fizyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otoz osoby ktore nie interesuja sie grami i innymi produktami urozmaicajacymi zycie nie znaja tego pojecia wiec do kogo masz pretensje ? :(

A poza tym jak dla mnie domena nic nie warta chyba tylko ze chcesz zrobic na niej serwis Helf-Life, dodatki jakies cheaty itd... wtedy domena ladnie pasuje do serwisu ale jeszcze bys musial dokupic domenke bez "-".

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, to ja się pochwalę... kupiłem 8 miechów temu bodajże splintercell.pl - też o grze.. sprzedałem tydzień temu znajomemu z serwisem (paru chłopaków go prowadzi, ja tam tylko postawiłem CMS i grafikę) za ..500zł... nie znam się na tym całym biznesie domenowym (dla mnie połowa cen to jakaś ściema albo wyssane z palca zeshizowanych "znawców")... mnie to satysfakcjonowało, szczególnie teraz, na święta.. zależy czego Ty pragniesz.. ja wolałbym zarejestrować coś z "2".. że half-life2.pl, czy coś.. albo i te i tę.. i potem prowadzić serwis.. bo bez pracy żadnej nic nie dostaniesz.. musi być serwis i basta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×