Skocz do zawartości
virooz

Problemy Z Xon.pl

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowy, tak więc proszę o wyrozumiałość...

 

Piszę bardziej w akcie desperacji i uprzedzenia co do firmy XON.pl , z którą od około miesiąca mam dość poważne problemy - niestety ;)

 

używam Ich hostingu od około roku, nigdy nie miałem z niczym problemów, natomiast ostatnio jestem totalnie zlewany, odpowiedzi na maile otrzymuje po dwóch tygodniach, telefon administratora nie odpowiada (nikt nie odbiera)...

a moje konto zostało.... zablokowane :/

 

Co w takiej sytuacji czynić ?

Od 2dni nie mam jakiegokolwiek dostępu do konta, konto zostało zablokowane.

W próbie kontaktu, niestety brak rezultatu :/

Sytuacja jest o tyle patowa, że mam na swoim koncie forum, na którym są ważne dla mnie rzeczy (prowadzimy ze znajomymi grupę fotograficzną).

 

 

Proszę o rady... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mam dość poważne problemy" - można prosić o informację, jakie występują problemy?

"ostatnio jestem totalnie zlewany, odpowiedzi na maile otrzymuje po dwóch tygodniach" - trochę dziwne, gdyż na praktycznie wszystkie emaile/zgłoszenia odpisujemy w ciągu góra 1-2 dni. Żadnego klienta nie ignorujemy. W ostatnim czasie (nie licząc wczorajszego zgłoszenia) nie otrzymaliśmy także żadnych emaili w sprawie tego konta.

"a moje konto zostało.... zablokowane" - owszem to się zgadza. Wczoraj wieczorem konto zostało zablokowane (o czym została wysłana informacja), gdyż przez większość część dnia blokowało i przeciążało serwer. Aktualnie czekamy na kontakt emailowy ze strony klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety informacji o blokadzie nie otrzymałem, a od wczoraj od godziny 20 kontaktu ani e-mail ani telefonicznego nie uzyskałem.

Bardzo zależało mi na czasie w tym przypadku, dlatego starałem się dodzwonić...

 

edit...

 

chyba faktycznie pospieszyłem się z opinią, niestety była ona spowodowana tym iż poczta o2.pl ostatnio nie działa jak należy ;)

w tym miejscu chciałbym również przeprosić Administracje firmy XON.pl za bezpodstawne zarzuty z mojej strony.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

 

ps. temat można zamknąć

Edytowano przez virooz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×