Skocz do zawartości
kors4r

Kto Chce Się Zareklamować?

Polecane posty

Witam!

 

Mam stronkę hosting.prostefakty.be. Na stronie zrobiłem takie małe porównanie ofert hostingowych kilku firm (tych, które uruchomiły programy partnerskie). Jeśli ktoś jest zainteresowanym reklamą na tej stronie, proszę o kontakt z propozycjami.

 

Strona jest pozycjonowana dla kilku słów "hostingowo poprawnych". Dla słowa "hosting" jest na 7 pozycji - ale od piątku, mam nadzieję, że nie zmieni się to za kilka dni. Unikalnych wejść piątek i sobotę było ok. 50, ale podkreślam, że do piątku strona była na ok 35 pozycji, więc są to statystyki z 2 dni.

 

Na stronie, oprócz adsense i jednego bannera nie ma linków wychodzących. Toolbarowe PR strony to obecnie 4/10, ale od ostatniego update ilość linków prowadzących do strony zwiększyłem czterokrotnie.

 

Możliwe formy współpracy, to umieszczenie przeze mnie linka tekstowego, bannera lub bloku reklamowego. Możliwe jest także udostępnienie całej powierzchni reklamowej dla jednej firmy (bannery, boksy i linki tekstowe, bez okienek pop-up).

 

W związku z nadchodzącym update PR, proponuję założenie, że po update finnsowe warunki współpracy będą renegocjowane.

 

Dodam może jeszcze, że bannery są na stronie obsługiwane przez moduł cms, więc istnieje możliwość samodzielnego administrowania banerami (dodawanie, edycja, usuwnie; ustalanie "ważności" bannera w porównaniu z innymi banerami, ustalanie dziennego, tygodniowego, miesięcznego, łącznego limitu wyświetleń itd).

 

Strona jest "statystykowana" przez google analytics, więc przy współpracy obejmującej całą powierzchnię reklamową, umożliwię dostęp do statystyk tej strony.

 

Ponieważ nie mam zbyt dużego doświadczenia w usługach reklamowych, proszę w pierwszym mailu podać propozycje cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to robisz, przecież jest już pare takich serwisów i to prowadzonych przez ludzi znających się na rzeczy, a widze po twoim temacie że tylko kasa ci w głowie :( Serwis nowy a ty już chcesz sprzedawać reklame :(

 

Choć na linkach pozycjonujących góry kasy nie zarobisz :)

 

Unikalnych wejść piątek i sobotę było ok. 50,

 

A to mnie już dobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

co racja, to racja

 

zrobiłem stronkę, bo chciałem w PP uczestniczyć i sprawdzić, czy można na tym zarobić, pozycjonowałem spokojnie stronkę i udało się ją na 1 stronę wyrzucić; pomyślałem więc, że może da się i na innej reklamie zarobić

 

macie rację - skoncentrowałem się na kasie

 

podrzućcie mi po jednym - dwoch bannerkach, jeśli chcecie umieszczę je na stronie (za darmo :P ), w podziękowaniu za kulturalne zwrócenie uwagi, że "nie tędy droga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×