Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Forum "Przedstaw sie"

Czy zamieszcze swoje dane jak imie, pozycja w firmie, firma w dziale "Przedstaw się" ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      6
    • Nie
      8
    • Nie wiem
      3


Polecane posty

Gość Fobi

Witam,

 

Ostatnio coraz bardziej brak mi takiego dzialu. Chcialbym sie dowiedziec ,z kim rozmawiam itd (mysle, ze nie tylko ja).

 

Stworzyc dzial to nie problem, ale potrzebuje odpowiedzi czy osoby, ktore juz znajduja sie na forum umieszczaly by dane typu imie, pozycja w firmie, firma.

 

Jesli nie bedzie chetnych to nie widze sensu tworzenia takiego dzialu. Ale moze stworzyloby to przyjemniejsza atmosfere na forum, oraz byloby bardzo przydatne.

 

Bardzo prosze o opinie i o odpowiedz na pytanie: "Czy zamieszcze informacje o sobie, firmie itp" . Oczywiscie nie w formie "CV" tylko bardziej kolezenskiej i niezobowiazujacej.

 

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Specjalnie nie dalem ankiety aby "wymusic" odpowiedzi rowniez te pisane. No ale jednak jestem zmuszony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

Taka rubryka przydalaby sie. Przynajmniej mozna dowiedzec sie wiecej o wlascicielach firm hostingowych :) Chociaz mysle ze niewielu skorzysta z takiej mozliwosci prezentacji wlasnej "twarzy" :)

 

Ja nie mam nic do ukrycia. No to gdzie jest ta rubryka :?:

 

Gruss

tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rubryka jest. Chetnie poznam "twarze" innych uzytkownikow.

 

Co do swojej, niebywale pieknej... Wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×