Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonimowy

Uwaga Na Stronę Whois.org!

Polecane posty

Szczerze odradzam korzystanie z tej strony. Parę dni temu sprawdzałem tam dostępność pewnej domeny. Była wolna. Kiedy dzisiaj wpisałem ją w pasku przeglądarki okazała się zajęta. Data rejestracji: 12 listopada 2006 roku.

 

Wniosek z tego, że serwis whois.org śledzi wyszukiwane frazy i rejestruje na tej podstawie nowe domeny. Przed chwilą sprawdzałem jeszcze jedną domenę. Zobaczymy, czy za kilka dni zostanie zarejestrowana. Na razie podam tylko sumę sha:

 

316e0d971b0655ebcee2d087f5f65eacffd0bf0a

 

Mimal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moim zdaniem nie jest to wina serwisu whois.org - logicznie patrzac jest tysiac innych uzytkownikow. ktorzy tego dnia mogli sprawdzic ta domene i poprostu ktorys z nich mogl ja zarejestrowac.

 

Rownoczesnie mogl pomoc jakiemus uzytkownikowi taki serwis jak np. polski dropped.pl :)

 

Pozdrawiam

 

PS.Nie znam sumy sha?! jak juz to chyba sha1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście powinno być sha1. Być może masz rację i jest to zbieg okoliczności. Przekonam się wkrótce. Interesowała mnie domena malusoft.com i wydawało mi się, że jest mała szansa, by ktoś był akurat nią zainteresowany. Jak zobaczyłem, że jest zajęta, to zdenerwowałem się.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×