Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
teelemi

Interpretacja regulaminu

Polecane posty

Prawo do uruchamiania skryptów i programów w ramach wykupionej usługi przysługuje tylko i wyłącznie Właścicielowi danej usługi.

Jeśli dobrze rozumiem to jeśli napiszę jakąś stronę (skrypt) w php to tylko ja będę mógł go uruchamiać. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co to za zapis, tym bardziej ze nie mozna posiadac uslugi - wynika to chocby z definicji uslugi. Zapewne chodzi o osobe, ktora te usluge wykupila...

 

Jak ktos kladzie nacisk na forme, a nie tresc, to takie "kfiatki" wychodza. Musisz zapytac w webd co mieli na mysli, dajac taki punkt w Regulaminie - ja w tym sensu nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Jak dla mnie chodzi o to, ze skrypty i programy moze uruchamiac tylko osoba, ktora jest wlascicielem uslugi (w tym przypadku konta www).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie ma czego takiego jak "wlasciciel uslugi" - nie mozna byc wlascicielem umycia samochodu na przyklad.

 

No tak, dobrze to odczytales, ale czy potrafisz wytlumaczyc, jak to ma w praktyce wygladac ? Uruchamiam skrypt o nazwie index.php, a jak zrobi to ktos inny, to lamie regulamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Naprawde nie wiem czemu ma sluzyc ten zapis, jedyne co przychodzi mi do glowy to zrzucenie odpowiedzialnosci za skutki dzialania skryptu na wlasciciela konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe - moj index.php moge uruchamiac tylko ja. Czyli zawsze moga mi wylaczyc php, bo zlamalem regulamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze skrypty sa odpalane z prawami wlasciciela, bo jak tak maja skonfigurowanego apacha to ten zapis miałby sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×