Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkadiuszzzz

Prosze O Pomoc W Wyborze Serwera

Polecane posty

Witam

 

Mam wielka do Was prosbe - a zaznacze ze jestem zupelnie zielony jesli chodzi o strony www i serwery - mianowicie wlasnie zalozylem nieduza firme i potrzebuje jakis serwer na ktorym moglbym umiescic swoja strone www oraz abym mogl uzywac konta e-mail z moja domena. Jest jeszcze jeden fakt - zakupilem juz nazwe domeny u uslugodawcy domenyhosting.pl i nie wiem czy warto tam zakupic tez serwer- z tego co widze na forum nikt go nie poleca wiec moze cos innego? Tylko zebym mogl uzyc zakupionej domeny w domenyhosting bez przenoszenia domeny , bo okazalo sie ze nie mozna przez 2 llata przeniesc bez dodatkowej oplaty:( - czy w ogole istnieje taka mozliwosc na jakims serwerze aby uzyc domeny zakupionej gdzies indziej? I jeszcze jedna wazna sprawa - mianowicie chodzi mi o to , aby skrzynka mailowa mogla byc obslugiwana nie tylko przez www , ale rowniez przez np outlooka - u tych w domenyhosting mam z tym problemy:( Bede bardzo wdzieczny za podpowiedz co i gdzie wybrac.Glowne cechy o jakie mi tez chodzi to niezawodnosc skrzynki, strony www , cena do 150 zl - co do parametrow nie mam pojecia ile moze zajac strona z 20 podstronami + zeby tak skrzynka miescila okolo 1 GB i byla obslugiwana przez outlooka- aha i zebym mogl zamiescic strone zrobiona w joomle- ale to nie warunek , bo byc moze zlece zrobienie taj strony komus kto zna sie na tym i wowczas nie wiem a jakim jezyku zazwyczaj sie pisze takie strony . Pozdrawiam .......

 

P.S. A co sadzicie o kei.pl , netarteria.pl , ncgroup.pl , a moze w ogole wybrac iq.pl - czy moze macie jakies inne propozycje? Dodam ze zalozylem konto testowe a nazwa.pl i ten panel administracyjny od razu mnie zniechecil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

http://www.only.pl/?go=oferta

 

Dla Pana sugerowałbym Pakiet XL... choć może i nieco mniejszy by wystarczył. Nasze serwery znajdują się w Polsce (najnowsze konta będą aktywowane na maszynie stawianej w Gdańsku), na rynku istniejemy już 2 lata co zapewnia pewność odnośnie ciągłości i jakości naszych usług.

 

Utrzymujemy strony takich znanych osób jak Patrycja Markowska czy Robert Janowski, są z nami od prawie początku.

 

W razie pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt: bok@etin.pl

 

Pozdrawiam,

Kamil Matysik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×