Skocz do zawartości
Kamil01

Proszę O Ogólną Ocene.

Polecane posty

Witam serdecznie, chciałbym poznać wasze opinie co do wyglądu strony i innych tp. czynników ;) Zapraszam również do oceny naszej oferty itd. itp.

Adres do oceny to www.iplaneta.info

 

 

 

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Kozak Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design niedopracowany, niedokonczony, brakuje mi tutaj odstepow/marginesow w kilku miejscach. Pozatym niefajnie się czyta wyśrodkowany tekst, osobiście od razu dostaję oczoplonsu. Pakiety - w zasadzie niewiem czy nie lepiej wstawić tam jakiś obrazek gołej panienki, przynajmniej by przyciągała wzrok, bo obecnie jest nieczytelna, niefachowa i niedokładna. A sam wygląd niezły, aczkolwiek trochę szablonowy - ale w zasadzie jest ładny i czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za małe litery oraz zbytnio upchany tekst. Jak ktoś wcześniej zauważył brakuje przestrzeni. Kod to po prostu tragedia. Nie miało być oceny tego ale ten serwer ledwo dyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za komentarze, co do serwera to obciążenie jest znikome load max 9, nie wiem po czym wywnioskowałeś że serwer "ledwo dyszy". Może podzielisz się ze mną tą informacją ;)

 

 

 

 

Pozdr.

Kamil Kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za komentarze, co do serwera to obciążenie jest znikome load max 9, nie wiem po czym wywnioskowałeś że serwer "ledwo dyszy". Może podzielisz się ze mną tą informacją :)

 

Po tym :)

iplanetapt3.th.png

Po n-tym odświeżeniu ledwo ale idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za małe? Padła nam jedna maszyna służąca za serwer nazw i dlatego właśnie żadne domeny na naszym serwerze nie działają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×