Skocz do zawartości
TheBlood

[szukam] Kontakt Z Onet.pl

Polecane posty

Witam,

 

Od razu zaznaczę, że prosba jest nietypowa, nie wiedzialem nawet dokladnie gdzie ją umiescic, ale sądzę, że to miejsce będzie najodpowiedniejsze.

 

Otoz mam darmowe konto emailowe w onecie juz z dobre 3 lata. Dotychczas spisywalo się b.dobrze, ale ostatnio dziala fatalnie. A wlasciwie dzialalo, bo teraz nie dziala w ogole: nie przyjmuje zadnych wiadomosci.

 

Gdybym to konto mial miesiac, czy dwa i nie mial na nie zarejestrowanych kont w kilku waznych miejscach, to nie robilbym afery, tylko zmienil sobie skrzynkę, no ale niestety tak nie jest i mam problem...Przed kilkoma dniami w wyniku pomylki serwis komputerowy gleboko sformatowal mi dysk a tym samym utracilem wszystkie zapisane hasla. Jak kazdy wie, by moc je odzyskac mail musi byc sprawny a tu...Surprise ;)

Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonow gdziekolwiek nie zadzwonię. Tak więc tragedia...

 

Czy bylby ktos mily i podal numer telefonu, pod ktorym kogos z onetu zastanę, komu moglbym przekac swoj problem? Bylbym bardzo wdzięczny. Naprawdę mi na tym zalezy.

 

PS Odbieram pocztę bezposrednio przez www, więc nie jest to wina niepoprawnej konfiguracji mojego klienta pocztowego. Skrzynka jest zajęta w...:-1%/250MB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bylby ktos mily i podal numer telefonu, pod ktorym kogos z onetu zastanę, komu moglbym przekac swoj problem? Bylbym bardzo wdzięczny. Naprawdę mi na tym zalezy.

 

Jakbys poszperal nie musialbys pisac elaboratu na webhostingtalk ;) Wystarszy kliknac w kontakt w zakladce zaloz konto pocztowe i voila

 

http://poczta.onet.pl/oferta/1083939,artykul.html?i=1085024

 

Powodzenia!

 

PS. Zastanow sie lepiej nad platnym mejlem a nie badziewiem za friko, skoro poczty uzywasz do spraw wielce istotnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×