Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
edim

Szukam: Min. 50gb Miejsca, 50gb/mc

Polecane posty

Witam,

Zaczne od początku. Do tej pory miałem zwykłe konto hostingowe (5GB) z cPanelem wszystko było super. Odkąd zaczęło przybywać klientów sprawa się skomplikowała. Mam kilka dużych zleceń na serwisy i aplikacje internetowe. Serwisy potrzebują ok. 50GB, transfer też ok. 50GB/mc. Jest to oczywiście na teraz i musze mieć możliwość rozwoju (dokupienia). Bardzo ważna rzecz: ja się na sprzęcie i linuxie nie znam i zwyczajnie chce zapłacic i mieć święty spokój. Serwer musi działać stabilnie bo ruch będzie duży (było by super jakby stał w Polsce, bo chce mieć możliwość zadzwonienia do kogoś w razie problemów). Oczywiście ftp/mysql/email bez limitów. Chce wydać na to ok. 200zł/mc (najlepiej mniej, ale jeśli będzie b. dobra oferta za 300/mc to też ok). I teraz pytanie:

Co wybrać? Czy duże konto hostingowe, serwer wirtualny czy dedykowany (czy zmieszcze się w cenie). Na dobrą sprawę wystarczył mi cPanel w koncie hostingowym tzn. możliwośc założenia ftpa, bazy mysql, maili, podpięcia domen, sprawdzenie transferów. Niestety nie znajduję takich dużych kont w ofercie firm, a założenie konta 10GB i płacenie za każdy dodatkowy GB sprawia że cena sięga serwerów wirtualnych. Chciałbym miec gwarantowany transfer, nie wiem tylko jaki powinien być przy takim transferze miesięcznym.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Oto nasza oferta:

 

50GB DYSK

80GB Transferu

Pozostałe Parametry Bez limitu

Opłata Abonamentowa : 210zł netto

Panel: cPanel PL + WHM

 

Pozdrawiam

 

Ps. @Kamil_Matysik po co posty nabijasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, czyli to jest oferta skierowana tylko dla tego pana? Czyli np. jak napisze do Ciebie fujara to dostane oferte taką jaka mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba proste, ze kazdy chce sprostać wymaganiom? I oferuje w miare indywidualne rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×