Skocz do zawartości
maniack

Dożywotni Hosting Z Domeną. Skusić Się?

Polecane posty

właśnie przymierzam się do zakupu domeny i serwera dla klienta i krążąc po sieci znalazłem dość osobliwą promocję:

link

 

i nasuwa się pytanie: czy się skusić??

miał ktoś juz do czynienia z ta promocją? albo chociaż z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radzę to dobrze przemyśleć...

 

osobiście jestem niezbyt ufny jeśli chodzi o takie promocje (od czasu jak sam się naciąłem, chociaż tu akurat mowa była o zwykłych hostingach)

 

po pierwsze... hostingi dołączane do domen zazwyczaj mają jakieś ograniczenia, być może tu jest inaczej...

 

druga sprawa... cena wcale nie jest taka atrakcyjna... ( 9,50 * 12 ) + 22% vatu =~ 139 zl, a to niezbyt atrakcyjna cena za roczne utrzymanie domeny...

 

trzecia sprawa - hosting będzie pewnie tylko "dożywotnio", jeśli domena będzie trzymana u nich... ciekawe jaka będzie cena odnowienia domeny

 

 

jeśli już korzystać z tego typu promocji, to nie wiem czy nie lepiej skorzystać z podobnej w ovh... chociaż osobiście przy wyborze serwera dla mnie, niezbyt mi odpowiadały opcje nawet ich droższych wersji

 

 

w każdym razie... radziłbym to dobrze przemyśleć, czy to naprawdę takie atrakcyjne? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

przeczytaj dokładnie ten regulamin - dożywotni hosting, no no czego to ludzie nie wymyslą... jak się skusisz to podziel sie z nami spostrzeżeniemi. Może byc calkiem Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×