Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anna02

Montowanie Symfony na serwerze

Polecane posty

Cześć,

mam problem z wdrożeniem Symfony na serwer produkcyjny w Internecie, a próbowałam już chyba wszystkiego.

Mam aplikację Symfony, która działa lokalnie z PHP 8.2 i Composer 2.6.6.

Obecnie mam też wykupiony hosting współdzielony, który obsługuje wersję php 8.2, ale w consoli SSH jest z automatu 7.4. 

Próbowałam wstawić pliki i uruchomić je z folderu "public", natomiast otwiera się strona bez styli, a każdy dołączany zasób ma błąd 404, mimo że powinien być w ścieżce.

Natomiast jeśli ustawię na serwerze aby folder "public"  był katalog publicznym, strona przez chwilę dobrze się wczytuje ze stylami, a po chwili zamiast strony wyrzuca błędy:


Warning: require_once(): open_basedir restriction in effect. File(/home/serwer/public_html/domena.pl/vendor/autoload_runtime.php) is not within the allowed path(s): (/home/public_html/domena.pl/public/:/home/serwer/tmp/:/home/virtuals/domena.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/serwer/public_html/domena.pl/public/index.php on line 8
Warning: require_once(/home/serwer/public_html/domena.pl/vendor/autoload_runtime.php): Failed to open stream: Operation not permitted in /home/serwer/public_html/domena.pl/public/index.php on line 8
Fatal error: Uncaught Error: Failed opening required '/home/serwer/public_html/domena.pl/vendor/autoload_runtime.php' (include_path='.:/usr/local/php82-fpm/lib/php') in /home/serwer/public_html/dlafirm.epraceo.pl/public/index.php:8 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/serwer/public_html/domena.pl/public/index.php on line 8


Jak prosto wdrożyć aplikację Symfony na serwer? Jeśli wstawię pliki FileZillą lub Gitem, to jakie kroki dalej wykonać, aby wszystko działało (najlepiej na domenie głównej domena.pl, a nie domena.pl/public)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu. 
Generalnie trzeba ustawić open_basedir w inny sposób nieco lub go całkowicie wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×