Skocz do zawartości
klientpartner

Sprzedam serwer Dell lub wydzierżawię CPU 2x E5-2698v3, RAM 128GB , 1 x NVMe 1.6TB, 2xSAS1TB-12G

Polecane posty

Witam,

Posiadam serwer:

Dell R730xd 24x2.5" +2x 2.5",

2x E5-2698v3 (zainstalowane),

RAM ddr4 128GB (zainstalowane),
H730P, 4x1GbE iDRAC 8 Enterprise, 2xPSU szyny, maskownica.
Serwer posiada idrac8 do zdalnego zarządzania np. instalacja systemu, restart itp.
Zainstalowane dyski:
1. 1 x HGST NVMe 1.6TB HHHL
2. 2 x SAS 1TB 2.5 12G ST1000NX0453 na tych dyskach działa raid serwera.
Istnieje możliwość spinania w raid dysków NVMe po dokupieniu odpowiedniego modułu na pcie.

Serwer na gwarancji jeszcze około roku.

Sprzedam na fakturę VAT23% za 15 000 zł brutto.

Wydzierżawię za 1800 zł netto m-c - łącze z limitem 6 TB mc. Kolokacja Atman / Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×