Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie,

Zmieniamy branżę i nie chcemy na razie sprzedawać serwerów, więc pozostają nam 2 dość duże nieużywane, a opłacone serwery. Pytanie jest następujące, czy da się na nich zarobić, aby się zwróciły chociaż koszty samego stania tych serwerów. Jeśli to coś pomoże mogę dodać specyfikację, ale nie są to małe maszyny. Z góry dziękuję, bo w obecnym czasie każde zmniejszenie kosztów to spora ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś wolne hosty, to jak najbardziej - co to za serwery dokładnie? Jakieś VPS'y, albo coś lepszego? Gdzie wykupione? Podeślij specyfikację, oraz informację do czego były one dotychczas wykorzystywane (jeśli można) - tutaj, albo na PW możesz śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×