Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej, potrzebuje pomocy $$ przy direct admin. Skończyła się licencja, obecnie nie działa już logowanie ...:2222 .  Jak wybrnąć z tematu, niedługo będę miał zmianę operatora, a zatem też i IP. Jak przedłużyc licencję na DA i wszystko to ogarnąć ?

poproszę śmiało się odzywać-pilne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×