Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JCzapla

Koniec Site24

Polecane posty

WItam

Gratujuję wszystkim, którzy prognozowali rychły upadek usług na site24.pl. Dzisiaj dostałem rtakie coś.

<cytat>

Witamy

Z przykrością informujemy, że z przyczym od nas niezależnych serwer site24.pl jest niedostępny (uszkodzenie serwera). Prosimy o pobieranie danych ze starego serwera site24.pl i wybranie innego dostawcy usług hostingowych. Oto dane starego serwera:

 

http://84.19.176.196:2222 - panel administracyjny serwisu

Login i hasło do konta są takie jak państwo mieli.

 

Żeby połączyć się z serwerem poprzez FTP

 

Adres: 84.19.176.196

Login i hasło bez zmian, tylko w "zdalny katalog" (lub "remothe path") trzeba umieścić "~login".

 

Prosimy o przeniesienie serwisów do 30 września, po tym czasie serwer zostanie wyłączony. Dnia 30 września zaprzestajemy świadczenia usług hostingowych.

 

Pozdrawiamy

Zespół site24.pl

</cytat>

 

Dobrze, że wyniosłem się kilka tygodni temu. Uff. A takie fajne ceny były :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może te ceny były aż za fajne.. (czyt. za niskie heh) - jak to ktoś na innym wątku wyliczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich od początku, po prostu było super support ok i tak dalej, ale jak się dowiedziałem dysk padł i wszystko się posypało :P Ehh no widać nie potrafią się podnieść. No ale przez te 7 miesięcy trochę zaoszczędziłem kasy. Teraz już wszystkie serwisy chyba będe trzymał na webd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe ..oby nie "z deszczu pod rynnę" :P))

 

Rozumiem ze pijesz do WEBD. Niestety musze Cie zmartwic ale WEBD ma sie dobrze i nie zamierza sie zwijac z rynku, co wiecej dalej bedzie sie rozwijac i daje inwestowac we wlasne serwery. Byc moze nawet w niedalekiej przyszlosci przeprowadzi sie z wlasnym sprzetem gdzies do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze padl site24 za takie pieniadze to warto bylo tam byc ale tak to niestety juz jest w przypadku taniego hostingu ja uzywam takiego wylaczanie dla zaplecza pod pozycjonowanie i tylko to co mozna latwo przeniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×