Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
login900

Płatności php

Polecane posty

Witam

Planuje stworzyć prostą stronę z ogłoszeniami. Tylko nie wiem jak zrobić płatności. Chciałbym tak aby uzytkownik przesłał dane ogłoszenia ale ja musze wiedzieć czy zapłacił i dopiero wtedy ogłoszenie wędruje na strone główną. Nie wiem jak się do tego zabrać.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek zacznij od systemu płatności, musisz wybrać firmę która będzie się tym zajmować, na rynku mamy wielu operatorów, Przelewy24, Payu, DotPay itp...

wielu z nich posiada gotowe moduły do integracji ze stroną internetową, które pomoga Ci w automatyzacji calego procesu.

najlepiej poczytac opinie, przegladnac rankingi, porownac prowizje, koszty wdrozenia, aktywacje itp.. pierwszy z brzegu ranking:

http://rankingplatnosci.pl/

 

Powodzenia!

 

Edytowano przez zajcev (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, zajcev napisał:

Na początek zacznij od systemu płatności, musisz wybrać firmę która będzie się tym zajmować, na rynku mamy wielu operatorów, Przelewy24, Payu, DotPay itp...

wielu z nich posiada gotowe moduły do integracji ze stroną internetową, które pomoga Ci w automatyzacji calego procesu.

najlepiej poczytac opinie, przegladnac rankingi, porownac prowizje, koszty wdrozenia, aktywacje itp.. pierwszy z brzegu ranking:

http://rankingplatnosci.pl/

 

Powodzenia!

 

Bardzo niewiarygodne porównanie, widać że strona należy (najprawdopodobniej) do cashbilla.

 

Polecam ci hotpay, paybylink, microsms (dla osób bez dział. gosp.) i paybynet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, dev.tech napisał:

Bardzo niewiarygodne porównanie, widać że strona należy (najprawdopodobniej) do cashbilla.

 

Polecam ci hotpay, paybylink, microsms (dla osób bez dział. gosp.) i paybynet.

 

Pierwszy lepszy przykładowy link z wyników google, takich rankingow jest wiele, mysle ze autor tematu znajdzie cos dla siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powracają do tematu. Bo lata temu dwa porzuciłem pomysł i teraz go odnawiam. Czy wiecie może jak to by wyglądało z tymi płatnościami. Użytkownik loguje się i przechodzi do sekcji dodaj ogłoszenie. Pojawia mu się opcja zapłać. I teraz skąd mam wiedzieć czy to akurat on zapłacił. Tam w dokumentacji przelewy24 czy jakiegoś innego programu jest ten sam nick za pomocą, ktróego się loguje czy z imienia i nazwiska się typa identyfikuje. Tak zaprogramowałem, że status mam ustawiony na niezaplacony czyli 0 w bazie i myślałem, że zrobię w  paypal płatności, że ktoś wchodzi i się loguje, płaci i robi  się update membership set 1 i może dodać. Kupiłem skrypt z 2018 ale coś się tam paypalu pozmieniało i jest troche nieaktualny.  
Czy można ustawić tak aby uztykownik logował się i zrobi się automatycznie udpate w bazie bez mojej ingerencji po tym jak zapłaci czy to trzeba się dogadywać indywidualnie z operatorem płatności.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×