Skocz do zawartości
klient1114

[SPRZEDAM] Gierlandia pl + Logo

Polecane posty

Sprzedam domenę Gierlandia pl
Domena z bodajże 10 letnią historią, wolna była z tego co pamiętam tylko raz.
Kombinacja znaków łatwo wpisująca się na klawiaturze, co więcej unikalność pierwszych liter skutkuje szybszym wpisywaniem adresu dla powracających użytkowników.
Domena łatwo zapamiętywana przez użytkowników polskojęzycznych (grenlandia, gierlandia - różnica dwóch liter, bardzo podobna pisownia).
Upolowana po kilku latach pilnowania tematu. W założeniu miała reprezentować portal gamingowy skupiający Polską społeczność różnych gier multiplayer.
Sprzedaję ze względu na fakt że projekt który na domenie się znajdował, nie sprawdził się, koncepcji nie zmieniam ponieważ mam inny projekt na którym chcę się skupić.
Domena idealna do przyszłościowego, rosnącego w ostatnim czasie na popularności esportu, gamingu oraz dowolnej tematyki nawiązującej do gier, oraz TU_WSTAW_SWÓJ_POMYSŁ :)
Myślę że można z niej wycisnąć więcej a u mnie się będzie marnowała i czekała na kupca.
Dla zainteresowanych mogę dorzucić dedykowane logo (reprezentujące popularnego węża oraz nawiązujące do 8 bitowych gier) oraz inne materiały graficzne.
Osoby zainteresowane zapraszam do napisania wiadomości prywatnej lub do kontaktu bezpośrednio za pośrednictwem serwisu aftermarket.

gierlandia.min.png

Edytowano przez klient1114 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×