Skocz do zawartości
DavsonProgrammer

Mobilna wersja strony: Proszę o pomoc!

Polecane posty

Witam serdecznie,

Stworzyłem niedawno stronę internetową i chcę zrobić jej wersję mobilną. Z tym mogę sobię poradzić, ale nie wiem jak przekierować użytkownika na stronę mobilną. Czytałem, że można to zrobić metodą .htacces, ale nie rozumiem o co w tym chodzi i jak tego użyć. Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania problemu.

Bardzo proszę o szybką pomoc.

DavsonProgrammer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×