Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kerios83

Rejestracja globalnej w OVH - transfer do innego operatora

Polecane posty

Witam, jakis czas temu zarejestrowalem i wplacilem kase za domene globalna - przez OVH. Poniewaz w panelu przez 3 tygodnie nie dostalem zadnej odpowiedzi na tickety po polsku i angielsku, dlaczego nie widze domeny ani zadnych zadan na domenie, zadzwonilem i dowiedzialem sie, ze domene zarejestrowal ktos inny - po mojej rejestracji ale  jego pieniadze doszly szybciej...

Kpina na kolkach, tym bardziej, ze domena niebyla zbyt ciekawa i nie bylo powodu sie chwalic. Wiec jakis pracownik z podpietym botem wylapuje sobie co ciekawsze dla niego domeny. Do tej pory swoje kilkanascie domen trzymalem wlasnie przez OVH, ale po tym numerze przenosze wszystko do innego operatora, bo nie chce napotkac takich numerow w przyszlosci. Co mozecie polecic - ovh cenilem za stabilnosc, pomimo drozszych oplat i tego samego szukam.

Ktos mial takie numery z ovh? Rozbia jakies problemy przy cesjach, bo bedzie tego troche?

 

Edytowano przez kerios83 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×