Skocz do zawartości
luki1004

Proserwer.pl - oszukało mnie?

Polecane posty

Cytat

 

Brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą. Robią sobie chyba jakieś jaja. Straciłem dostęp do swojego konta (ktoś zmienił adres e-mail widocznie, bo okazuje się że mogę zarejestrować nowe konto na to), aczkolwiek mój LOGIN jest zajęty. Podsumowując ktoś zmienić adres e-mail na moim koncie. Oczywiście nikt nie miał dostępu. Co najdziwniejsze po zmianie e-maila otrzymuje się na obecnego mejla potwierdzenie z autoryzacją zmiany - ja takiego czegoś nie otrzymałem. Miałem hosting z 3 stronami i kupioną 1 bardzo atrakcyjną domenę.

Firma nie odbiera odemnie telefonów - dzwoniłem 8 razy na różne działy. Firma nie odpisuje na mejle - tytułując je nawet "STRACIŁEM DOSTĘP DO KONTA" - pozostają bez odpowiedzi. Według mnie chyba firma PROSERWER.pl / XAA.pl poleciała sobie w kulki i przywłaszczyła moje konto :)

Tego na pewno tak nie zostawię. Jeżeli nie skontaktuję się firma ze mną w ciągu paru dni sprawa trafi do sądu, a tam już nie będę poruszał kwestii przywłaszczenia, a utratę danych osobowych/naruszenie rodo jak i kradzież.

Nie polecam.

 

Jest to cytat z mojego wpisu nt. opinii proserwer. 

Cała historia jest strasznie dziwna - firma nie odpisuje mi na e-maile, nie odbiera telefonów ode mnie. Zmienili mi adres e-mail bez informowania mojego obecnego e-maila i autoryzacji na taką zmianę. 

Proszę powiedzcie mi jak mogę uratować swój hosting ze stronami i domeną? Tracę wiarę w ludzi już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche odkopuje.   w proserwer można założyć pare kont na 1 email więc sprawdz czy na pewno ktoś ci je ukradł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×