Skocz do zawartości
Krystek

Domeny regionalne - u kogo najtaniej? [2019]

Polecane posty

Gdzie obecnie opłaca się zarejestrować domenę regionalną? Który z rejestratorów ma teraz sensowne ceny na tego rodzaju domeny? Mam obecnie 2 domeny u jednego z rejestratorów. Utrzymuję je tam od kilu lat, nie zarabiam na nich i akceptowałem co roku minimalne podwyżki cen, ale obecnie za jedną domenę - za jej odnowienie musiałbym płacić co za do tej pory 2, więc szukam czegoś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aftermarket ma w miarę sensowne cenyi, gdy się kupuje na firmę wiele domen i odlicza potem VAT. A w OVH faktycznie nie ma w cenniku ceny domen regionalnych, ale sprawdzę. Dzięki. Chyba, że ktoś jeszcze coś poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: właśnie chciałem wygenerować kod authinfo do transferu domen i zamiast kodów wygenerowało mi wniosek PDF do wypełnienia i przesłania pocztą do Consulting Service, by uwolnili moją domenę. Czyli dołożę jeszcze do tego interesu wydając na przesyłkę (poleconym, bo życzą sobie skan dowodu osobistego). Przy cesji to jeszcze rozumiem, bo kiedyś przerabiałem temat pocztą w OVH, gdy była zmiana właściciela domeny z osoby prywatnej na organizację mającą KRS, ale w przypadku prywatnego konta abonenta domeny, z którego generuję wniosek? Wszystkie dane łącznie z PESEL-em są w panelu...

Edytowano przez Krystek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy @Krystek, nazwa.pl w swojej ofercie posiada usługę Bezpieczna Domena. Oprócz rejestracji domeny za 120 zł zyskujesz za darmo ochronę DNSSEC, DNS Anycast oraz Certyfikat SSL, których łączna wartość rynkowa to aż 400 zł. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.nazwa.pl/domeny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×