Skocz do zawartości
kacper3355

[Zlecę] Drobne modyfikacje kodu PHP komentarzy i ostylowanie CSS

Polecane posty

Hej. Poszukuję osoby, która zmodyfikuje mi delikatnie gotowy już skrypt php w Buddypress (Wordpress) oraz ostyluje pewne elementy.

 

Otóż mam gotowy skrypt, który odpowiada za rozwijanie i zwijanie komentarzy w Buddypressie. Chciałbym go jednak delikatnie zmodyfikować.

Mianowicie:

1. komentarze muszą być domyślnie ukryte - mają się rozwijać dopiero po naciśnięciu przycisku "pokaż komentarze".

2. Po rozwinięciu komentarzy, tekst przycisku musi się automatycznie zmieniać (teraz jest pokaż/ukryj komentarze). Jeśli komentarze będą rozwinięte, to tekst przycisku musi być "ukryj komentarze". Kiedy komentarze są zwinięte, tekst przycisku musi brzmieć "pokaż komentarze".

3. Po kliknięciu przycisku "pokaż komentarze" ma się wyświetlać tylko 15 najnowszych komentarzy - jeśli jest więcej, to musi być widoczny przycisk "pokaż więcej komentarzy", który będzie ładował po kolejne 15 komentarzy.

4. Chcę zmienić położenie przycisków pokaż/ukryj komentarze - ma się znajdywać mniej więcej w tym miejscu (pod postem)- 1Cdh7wb.jpg

5. Chcę domyślnie wyświetlać tylko 3 odpowiedzi na komentarze - potem pokazać przycisk "pokaż więcej odpowiedzi".

6. Chcę dodać automatyczne "wspomnienia o użytkowniku (mentions)" do każdej odpowiedzi. Tzn. kiedy użytkownik odpowiada komuś na komentarz, to w polu do wpisywania komentarza musi się automatycznie wyświetlać nazwa tego użytkownika - np. @Tester, by dostał powiadomienie i było widać do kogo jest odpowiedź. Zamiast tego możemy równie dobrze dodać tekst obok nazwy użytkownika odpowiadającego np. "Użytkownik1 do Użytkownik3" (chodzi cały czas o odpowiedzi, by był widać komu odpowiadamy) - po kontakcie zdecydujemy.

 

Obecnie to wszystko wygląda tak - https://bit.ly/2x1mbPY

 

Skrypt wyświetlania komentarzy działa i rozwija je bez problemu, ale chodzi mi tylko o wprowadzenie powyższych modyfikacji.

 

Teraz CSS:

1. Chcę dodać delikatne, równe wcięcie do odpowiedzi na komentarz - tutaj screen: https://i.imgur.com/SQyN4jM.jpg

 

Chętnych zapraszam do kontaktu przez forum lub na maila kacper33555[małpa]wp.pl - dokładnie wytłumaczę co i jak. Za wykonanie zlecenia zapłacę 150 zł - dla osoby znającej dobrze PHP i CSS to godzina-dwie pracy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×