Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nazwa.pl

[oferta pracy] Programista Python (Linux)

Polecane posty

logo_20lat.jpg

 

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen, świadczenia usług hostingowych i VPS. To także lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Nazwa.pl to partner NASK oraz EURid i jedyny polski rejestrator, który posiada akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników. W ciągu 20 lat istnienia firmy z usług nazwa.pl skorzystało już 1 000 000 klientów, rejestrując 3 500 000 domen i uruchamiając 500 000 usług hostingowych.

 

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.

 

 

 

Programista Python (Linux)
Miejsce pracy: Kraków

 

 

Twoimi zadaniami będą:

 • tworzenie i rozwijanie systemów backendowych działających w środowisku Linux
 • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
 • poprawa błędów oraz bieżące rozwiązywanie problemów w działającym oprogramowaniu

 

 Wymagania:

 • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Python
 • dobra znajomość systemu Linux
 • umiejętność pisania testów jednostkowych
 • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
 • zaangażowanie i odpowiedzialność
 • otwartość na nowe wyzwania

 

Mile widziane:

 • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD oraz narzędziami do automatyzacji infrastruktury (Jenkins, Ansible)
 • znajomość języków C i Perl
 • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)

 

W zamian zaoferujemy Ci pasjonującą, pełną wyzwań pracę, przyjazną atmosferę, nowoczesne biuro w Krakowie, możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

 

Jeżeli uważasz, że to właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@nazwa.pl z tematem wiadomości:

"Programista Python (Linux) - WHT"

 

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli w każdej wysłanej aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez nazwa.pl sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".

 

puchar.jpg

Edytowano przez AdminForum (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×