Skocz do zawartości

Polecane posty

https://pl.archivarix.com/ ten service pozwala odzyskać strony z Web Archive (web.archive.org).
- Pobranie contentu oraz synchronizacja danych odbywa się w naszych serwerach, Państwo oszczędza czas oraz traffic internetowy. Państwo dostaje gotowy archiwum razem ze stroną internetowej.
- Odzyskany folder z tekstem (html, css, js) się znajduje w osobnym folderze, dla wygodniejszego poszukiwania informacji oraz zamiany informacji. Link strony internetowej się odzyskuje za pomocą mod_rewrite в .htaccess
- Państwo dostaje pełną stronę internetową, która nie ma w sobie 404 stron, obrazków, linków wewnętrznych, niedziałających skryptów i inni śmieci. Wszystkie uszkodzony pliki się zamieniają na „zaślepki”, które można edytować, a reklamy, liczniki oraz inny wewnętrzny skrypty biedą usunięty przy pomocy bazy danych AdBlock.
- Najważniejsze jest to, że nasz serwice synchronizuje i odnawia strony internetowe według z poradą Google Developers. Zmniejsza rozmiar plików oraz wyrzuca wszystkie EXIF, usuwa html komentarzy, synchronizuje css i js oraz dużo innych rzecze. Więc, wznowiona strona internetowa może być lepsza od pierwszy wersji według Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaliśmy nową wersję naszej usługi. Oprócz wszystkiego, co było wcześniej - przywrócenia w pełni funkcjonalnej strony bez 404 stron, banerów, linków zewnętrznych, skryptów i uszkodzonych obrazów, wygodniej wykorzystaliśmy przywrócone treści.
Teraz mamy nasz własny CMS  który jest dołączany do każdej przywróconej witryny. Za pomocą tego narzędzia możesz edytować kod w edytorze tekstowym lub WYSIWYG, wstawiać lub usuwać strony, wyszukiwać i zamieniać w kodzie za pomocą wyrażeń regularnych i wiele więcej. Nasz CMS może współpracować z innymi, na przykład z WordPress lub Drupal. Odtworzone witryny są teraz znacznie łatwiejsze do edycji i używania do tworzenia TDS przez dodawanie lub usuwanie treści, wstawianie na nich własnych skryptów i reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowo otwarty program partnerski naszego serwisu. Teraz możesz przywracać strony internetowe z archiwum internetowego, pobierać strony internetowe na żywo i zarabiać na nich. Nasze zasady są bardzo proste: 15% dożywotnia prowizja od wszystkich płatności w systemie. Minimalna wypłata to 20 $. Pliki cookie są ważne przez 30 dni po pierwszym kliknięciu przez skierowanie. Wypłaty za pośrednictwem Webmoney, Paypal, Yandex.Money i wewnętrznej równowagi systemu. Okres utrzymywania wynosi 14 dni.
Przeczytaj więcej o naszym programie partnerskim https://pl.archivarix.com/affiliate/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×