Skocz do zawartości
#Jakso^

Sprzedam licencję IP.Board

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania dwie licencje IP.Board. Opis:

 

1. Licencja z 4 dodatkami (Forums, Gallery, Commerce oraz Downloads), jej koszt odnowy to $80 na pół roku.

2. Licencja z 2 dodatkami (Forums oraz Pages), jej koszt odnowy to $40 na pół roku.

 

Ceny podane powyżej są kwotami, które należy zapłacić gdy wygaśnie licencja, nie są to ceny za które sprzedaję licencje.

 

Koszt pierwszej licencji to $450 za nową co daje ok.1500zł, jednakże ja sprzedam ją za 1200zł, możliwa negocjacja.

Koszt drugiej licencji to $300 za nową, do daje ok.1000zł, w tym przypadku sprzedam ją za 700zł, cena jest również do negocjacji.

 

Kontakt, najlepiej telefonicznie.:

Steam: https://steamcommunity.com/id/thepenguinofc

Mail: jakso215@wp.pl

Tel.: 515651240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×