Skocz do zawartości
Piotr Fraszczak

Nie dzialajace wpisy dns.

Polecane posty

Witam wszystkich, otoz mam pewien problem.

Posiadam serwer synology, a na nim aplikacje DOCKER. Stworzylem sobie "kontenerek" linux na ktorym postawilem sobie panel VestaCP. Dostep do strony jest po porcie niestandartowym czyli w moim przypadku jest to port 32116. Chcialem pod stworzona domene 'dom.fraszczu.eu' podpiac stronke za pomoca rekordu srv, aby domena bez wpisiwania portu odrazu kierowala na dana strone www. Tu zaczyna sie zonk, wydaje mi sie ze wpisy zrobilem OK ale niestety domena przekierowuje na glowne IP. a nie na to z portem. Po wpisaniu domeny lacznie z portem wszystko wyswietla ok. podsylam screen z moich ustawien, wydaje mi sie ze lepiej nie mozna.

 

41241197526920579629.jpg

Edytowano przez Piotr Fraszczak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie będzie kierować na port 80/443 ale możesz uruchamiając docker ustawić np zmienne -p 80:32116
ale jeżeli np coś zajmuje Ci port 80 ( np web UI synology ) to już musisz w configu synology ustawić przekierowanie domeny na port dockera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o to ze ja nie chce przekierowywac samego portu, tylko zeby dana domena wskazywala na ip+(niestandartowy)port. Myslalem ze wpisami SRV da sie to zalatwic bez problemu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×