Skocz do zawartości
MarcinFX

Ocena strony pod kątem UX/UI

Polecane posty

Cześć,

prosiłbym o ocenę mojej strony internetowej - www.najlepszybroker.pl. Głównie mam na myśli uwagi odnośnie użyteczność (UX/UI).

Wiem, że stronka jest prosta i taka ma być, ale zależy mi na tym, aby była klarowna i przejrzysta. Nie jestem doświadczonym webmasterem. Wszelkie merytoryczne uwagi mile widziane - jestem otwarty na krytykę :)

 

P.S. Proszę nie zwracać uwagi na to, że logo jest jeszcze defaultowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×