Skocz do zawartości
rozumek29

Problem z Menu

Polecane posty

Cześć.

Mam pewien koncept ale nie wiem jak go zrealizować. Mianowicie chcę zrobić jeden napis w postaci logo na środku menu i po trzy kafelki po jego prawej i lewej stronie bym był wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi, bo kombinuje ale nie chce mi to wyjść. Każdy kafelek ma być w osobnym divie :V

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×