Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

 

Mam na sprzedaż aplikację pod serwer TeamSpeak. Aplikacja to MBOT wersja 25.0 .

Standardowa cena mbot'a to 300 złoty, ja sprzedaję za 150 złoty. Działanie aplikacja można sprawdzić na teamspeak'u "blazespeak.pl". Nie nie jest to mbot ani teamspeak z forum "r4p3.net" .

 

Cena: 150 złoty (do minimalnej negocjacji)

 

Forma płatności: Przelew, PayPal, BitCoin

 

Gdy otrzymam pieniądze pójdziemy oboje do K-Scripts'a a on wygeneruję dla kupca nową licencję i wyśle mu pliki.

 

Zapraszam do zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×