Skocz do zawartości
Bodzio83

Szukam hostingu VPS z SMS API

Polecane posty

Szukam hostingu w którym można kupić vps ,dedyka ,domene. W którym jest wirtualna skarbonka z sms api może być również api innych płatności . Nie interesuje mnie mintshost oraz biznes host . Dlatego że mam z nimi złe wspomnienia oraz bardzo nie podoba mi się to ze ten hosting ma dwie nazwy , domeny jakby nie mogli się zdecydować na jedno. Kiedyś jak byłem w mintshoscie to po wysłaniu wątku do działu pomocy technicznej musiałem go otwierać w biznes hoscie. Niestety nie interesują mnie 2 strony połączone w jedną.
Myślałem nad lvlup.pro ale może jest coś jeszcze poza tymi hostingami które wymieniłem.


A noi hosting nie musi być polski. Aktualnie jestem w ovh ale tam nie ma wirtualnej skarbonki i api.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mintshost.pl dalej posiada SMS, ale miał, zajrzyj tam ;)

 

Nie nabijaj postów. Nawet nie przeczytałeś tego co napisałem skoro zaproponowałeś mintshost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie nabijaj postów. Nawet nie przeczytałeś tego co napisałem skoro zaproponowałeś mintshost.

Przepraszam, nie zauważyłem nawet tego, skupiłem się na frazie "VPS" "SMS"

 

Jeszcze przychodzi mi na myśl: microvps.pl, kiedyś było u nich w porządku, od dłuższego czasu nic u nich nie miałem, więc musiał byś tam zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pukawka.pl - posiadam tam jednego VPS'a, od samego kupna (2017-05-03) jest 100% uptime'u. Posiadają SMS API gdzie pieniądze trafiają do ich portfela. Serwer polecam wziąć z oferty XEN, łącza 100Mb/s w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapraszam do kontaktu z firmą Slotex.pl - https://slotex.pl/kontakt

 

Oferujemy wirtualną skarbonkę, umożliwiamy płatności SMS i udostępniamy do nich API. Do skarbonki trafia kwota taka jaką otrzymujemy od operatorów płatności, tj. 50% kwoty netto wysłanej wiadomości SMS.

 

Mamy w naszej ofercie domeny, możemy zaoferować serwery VPS oraz serwery dedykowane - wszystko np. za SMS.

Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że mieliśmy klientów, którzy decydowali się na serwery dedykowane i płacili za nie za pomocą SMS czy też przez API.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×