Skocz do zawartości
furek

[LXC] zasoby i template

Polecane posty

Witajcie,

 

Pytanie do speców od LXC , mam np centos 6.9 i skonfigurowany system teraz chciałbym zrobić z niego ISO dla LXC gdzie w innej wirtualnce odpale i będzie gotowe do użytku.

 

W jaki sposób mogę to zrobić?

 

i drugie pytanie

 

Czy można w LXC zrobić tak, że określam jakieś zasoby np 3x CPU i 4 GB ramu i te zasoby obowiązują dla jakieś grupy kontenerów ?

 

2 wirtualki korzystają z tych zasobów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×