Skocz do zawartości
strzeli

Prośba / Pytanie O Zagraniczny Hosting

Polecane posty

Witam, mam kilka pytanek.

 

- czy istnieja zagraniczne hostingi z polskim supportem??

 

- czy możecie polecic kilka serwerowni zagranicznych, dobrych, sprawdzonych oferujacych polski cpanel? (chodzi mi tu glownie o resellerki - mam kilku malych wlasnych klientow (zajmuje sie projektowaniem stron www) i chcialbym umozliwic polskie cpanele dla nich ....) bo to ze takie hostingi istnieja to wiem;))

 

- konto o paramatrach 5gb/ 200(lub 250)gb trafficu jakie polecacie?? (teraz mowa o zwyklym koncie , nie resellerze, wymagania moja: to mozliwosc zaparkowania min 5 domen, php 5, i w miare dobre lacze)

 

Z gory dzieki za odpowiedzi.

 

pzdr,

strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- czy możecie polecic kilka serwerowni zagranicznych, dobrych, sprawdzonych oferujacych polski cpanel? (chodzi mi tu glownie o resellerki - mam kilku malych wlasnych klientow (zajmuje sie projektowaniem stron www) i chcialbym umozliwic polskie cpanele dla nich ....) bo to ze takie hostingi istnieja to wiem;))

 

Moge polecic Ci nasz pakiet VISP60 lub VISP100 albo mozemy przygotowac cos na "wymiar" :( Serwerownia w Holandii dla tych pakietów. Więcej informacji na naszej stronie: www.3it.pl

 

>- konto o paramatrach 5gb/ 200(lub 250)gb trafficu jakie polecacie?? (teraz mowa o zwyklym koncie , nie >resellerze, wymagania moja: to mozliwosc zaparkowania min 5 domen, php 5, i w miare dobre lacze)

 

Mozemy przygotowac specjalnie dla Ciebie pakiet. Serwerownia w Polsce, php5 domyslnie, nieograniczona ilosc obsługiwanych domen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×