Skocz do zawartości
ATS

[TESTY] Szukamy testerów

Polecane posty

Dzień dobry

Poszukujemy osób chętnych do udziału w testach programu do faktur www.faktury.co

Wymagania:

- dostęp do internetu :)

- chwile wolnego czasu

- telefon lub tablet

Szczegółowe informację pod adresem: biuro@onemac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Tak jest możliwość dodawania klientów zagranicznych oraz wystawianie faktur w walucie obcej, można także pobrać dane klientów z GUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Tak jest taka możliwość po przez wpisanie VAT w danym produkcje np. 19% czy 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×