Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem (znowu...)

mianowicie chciał bym aby divy ułożyły się w taki sposób jak na załączniku

ma ktoś pomysł jak to zrobić w miarę szybko i prosto

post-46365-0-90261900-1499679297_thumb.png

Edytowano przez rozumek29 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem (znowu...)

mianowicie chciał bym aby divy ułożyły się w taki sposób jak na załączniku

ma ktoś pomysł jak to zrobić w miarę szybko i prosto

 

.container {

display: flex;

width: 500px;

flex-wrap: wrap;

justify-content: center;

 

}

 

.box {

display: flex;

width: 30%;

height: 150px;

background: red;

margin: 5px;

}

Edytowano przez Kynsz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×