Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcus075

Hosting Potrzebny

Polecane posty

Dzień dobry wieczór.

Od jakiegoś czasu rządzą stroną, której w najbliższym czasie kończy się "data ważności" serwera. Właściciel jednak nie jest zadowolony z działania poczty. Mam 200zł - to jest max. na domenę .org.pl i serwer. Wymagania co do serwera niewielkie: około 1GB do podziału na WWW i nieograniczoną liczbą kont poczty, PHP, MySQL, CPanel albo coś równie prostego, poczta obslugiwana przez POP3/STMP i webmail'a (też w miarę prostego w użyciu), dostęp do serwera z FTP i przez jakiegoś klienta WWW. Proszę o kontakt na forum albo na m.karweta na gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie napisales 2 waznych rzeczy ...

 

ile transferu

i te 200 zł rozumiem ze rocznie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się ofertą strefa.pl (dobra poczta i swietny webmail - strefa jest cześcią interia.pl wiec gwarancja jakości jest oczywista). Cenowo w Twoim zasięgu są dwa pakiety. powinieneś być zadowolony. Korzystem z jednego ich konta i jest świetne. Mają dobry autorski panel zarzadznia. Nie wiem czy mają okres testowy ale powinno coś być. Obsługują i rejestruja też domeny, ale ja wole domeny trzymać w nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł... Nie spodziewałem się aż takiego oddzewu, dziękuję wszystkim, i za odpowiedzi na Forum, i za "privy". Co do transferu - około 5GB, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×