Skocz do zawartości
muchomor

Tani VPS z Windowsem

Polecane posty

Witam poszukuję taniego vps'a z windowsem. By posiadał grafikę 3d, chciałbym na nim postawić postać w metin2 24/7 istnieje jakiś ?

 

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie, jestem nowym użytkownikiem przeszukałem wszystkie działy i nie znalazłem dot. tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że ciężko będzie znaleźć coś sensownego. Taniej wyjdzie włączyć na swoim komputerze lub kupić taniego laptopa za 300zł który pozwoli na włącznie gry.

 

Jaki masz miesięczny budżet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, prawie nigdy nie biorę pieniędzy i nie mam jakiegoś miesięcznego budżetu mam dopiero 17 lat. Jak coś chcę to po prostu mówię i mam/dostaję albo zbieram, akurat na komputer zbierałem rok 4k wliczając święta. Coś do 30/50 zł na miesiąc albo taniej, obojętnie

 

nie jestem wybredny, sam też coś dorabiam już postawiłem 3 serwery teamspeak i dają 300 zł za 6 miesięcy bardzo na plus jestem

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery gry Metin2 uruchamia się na systemie FreeBSD nie Windows. Owe serwery są nie legalne oraz są zamykane przez firmę GameForge.

 

Mi się wydaje że autorowi tematu chodzi o klienta gry, coś ala bot do postawienia.

 

Jeśli się mylę niech autor tematu sprecyzuje czy chodzi o serwer czy o klienta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o clienta gry nie o serwer. Po co mi stawiać serwer na którym byłoby 5 ludzi max :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież testowałem już linuxa :D na arubie i all dobrze działało był pulpit i nie tylko ale zabezpieczenia metin2 odrzucają linuxa. Ten metin z 2008 roku może by poszedł ale ten najnowszy nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×