Skocz do zawartości
itart

[PYTANIE] https://vipower.pl

Polecane posty

Większość użytkowników tutaj to jawne lub ukryte firmy konkurencyjne, więc raczej nie uzyskasz właściwej odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, szkoda że tak to wygląda - myślałem że tu uzyskam pomoc w wyborze miejsca na hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość użytkowników tutaj to jawne lub ukryte firmy konkurencyjne, więc raczej nie uzyskasz właściwej odpowiedzi ;)

 

Większość != wszyscy ;)

 

W vipower.pl czy vihost.pl pracuje spoofy i Mateusz Adach , a patrząc na to co prezentują na forum autor moze śmiało u nich kupić resellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Większość użytkowników tutaj to jawne lub ukryte firmy konkurencyjne, więc raczej nie uzyskasz właściwej odpowiedzi ;)

 

Chyba trochę pochopne opinie wyciągasz i mocno generalizujesz.

 

Na forum jest dużo opinii prawdziwych klientów o vipower/vihost (wystarczy poszukać), po za tym tak jak pisał już ktoś wyżej, udziela się na forum kilku przedstawicieli tej firmy i na pewno nie tworzą oni fake'owych kont aby zrobić sobie "fame" :).

 

Ja w vipower.pl mam vps'a ssd najwyższy pakiet - uptime od ponad 450 dni :) brak żadnego odczuwalnego overselingu - wszystko śmiga jak należy - pomoc techniczna również ok - co prawda tylko raz korzystałem ale odpisali tego samego dnia po kilku godzinach na @.

 

Posiadam też vps ssd z vihost.pl (ta sama firma ale jakby inna marka) - jeden z niższych pakietów - tutaj trochę gorzej, tzn bywało kilka padów ale bez większych tragedii (może kilka godzin w miesiącu), na "matce" siłą rzeczy jest jednak więcej vps'ów i czasem można odczuć ,że dysk trochę zamula ale jest to i tak na prawdę znośne.

 

Z hostingu nie korzystałem ale jestem pewien ,że usługa jest na najwyższym poziomie jak VPS'y, dodatkowo mają wdrożony chyba Litespeed - więc to też odczuwalny plus.

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Witam

 

Co sądzicie o ofercie kont reseller tej firmy ?

 

pozdrawiam

Robert

 

Witam serdecznie,

 

najprawdopodobniej to ja Pana obsługiwałem w ostatnim czasie, także bardzo mi miło spotkać Pana w tym miejscu.

 

Raczej negatywnych opinii nie znajdziesz. Chłopaki znają się na rzeczy.

 

Serdeczne dzięki za pozytywną opinię! Od znajomych (z tego samego budynku) również słyszę pozytywne opinie na wasz temat ;)

 

 

Większość != wszyscy ;)

 

W vipower.pl czy vihost.pl pracuje spoofy i Mateusz Adach , a patrząc na to co prezentują na forum autor moze śmiało u nich kupić resellera.

 

Serdeczne dzięki Marku za pozytywną opinię!

 

 

 

Chyba trochę pochopne opinie wyciągasz i mocno generalizujesz.

 

Na forum jest dużo opinii prawdziwych klientów o vipower/vihost (wystarczy poszukać), po za tym tak jak pisał już ktoś wyżej, udziela się na forum kilku przedstawicieli tej firmy i na pewno nie tworzą oni fake'owych kont aby zrobić sobie "fame" :).

 

Ja w vipower.pl mam vps'a ssd najwyższy pakiet - uptime od ponad 450 dni :) brak żadnego odczuwalnego overselingu - wszystko śmiga jak należy - pomoc techniczna również ok - co prawda tylko raz korzystałem ale odpisali tego samego dnia po kilku godzinach na @.

 

Posiadam też vps ssd z vihost.pl (ta sama firma ale jakby inna marka) - jeden z niższych pakietów - tutaj trochę gorzej, tzn bywało kilka padów ale bez większych tragedii (może kilka godzin w miesiącu), na "matce" siłą rzeczy jest jednak więcej vps'ów i czasem można odczuć ,że dysk trochę zamula ale jest to i tak na prawdę znośne.

 

Z hostingu nie korzystałem ale jestem pewien ,że usługa jest na najwyższym poziomie jak VPS'y, dodatkowo mają wdrożony chyba Litespeed - więc to też odczuwalny plus.

 

Również serdecznie Ci dziękuję za opinię! Tutaj jest konkret do którego z przyjemnością się odniosę:

 

Po pierwsze - nigdy nie stosowaliśmy praktyk marketingu szeptanego, także opinie są jak najbardziej prawdziwe.

Po drugie - uptime naszych usług stoi na naprawdę wysokim poziomie, lecz wiadomo - czasami trzeba zaktualizować jądro aby uniknąć podatności (bezpieczeństwo ponad wszystko), lecz przedtem oczywiście informujemy o tym klientów i wykonujemy takie czynności w godzinach gdy ruch jest najmniejszy

Po trzecie - staramy się odpisywać najszybciej jak to tylko możliwe - na BOK'u pracują ludzie którzy z miejsca są w stanie pomóc w kwestiach technicznych i zawsze jesteśmy w stanie doradzić lub zaoferować dogodne rozwiązanie

Po czwarte - LiteSpeed Enterprise jakiego używamy sprawdza się wyśmienicie w przypadku shared hostingu. Dla wszystkich kont oferujemy dostęp SSH, konta zabezpieczane za pomocą CageFS'a, PHP od legacy 5.2 do najnowszego 7.1 do zmiany za pomocą PHPSelectora, zaś całość zarządzana jest ze sprawdzonego, popularnego panelu DirectAdmin.

 

Summa summarum - staramy się jak tylko możemy ażeby poziom naszych usług był jak najwyższy. Mamy swoje, sprawdzone metody zarządzania złożoną infrastrukturą, kopiami zapasowymi czy ochroną usług. Ostatnia poważniejsza zmiana, odczuwalna dla naszych klientów miała miejsce pod koniec października ubiegłego roku - wtedy też migrowaliśmy wszystkie serwery do nowego datacenter, które obecnie mieści się w budynku klasy Tier-3. Nie stoimy również w miejscu i wraz z ciągłym rozwojem wiedzy jak i usług pracujemy obecnie nad wykończeniem nowej strony internetowej, nowego panelu jak i nowej, konkurencyjnej oferty.

 

Oczywiście moja opinia jest względna, lecz sądzę że usługi przez nas oferowane stoją na wysokim poziomie i jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym, także serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług, również w bezpłatnym okresie testowym.

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie wszystko co moje hostuje u ViPower (troche w Nodea, troche w ViPower.pl) i jak najbardziej jestem zadowolony. Support (mam głównie kontakt z Mateuszem) na najwyższym poziomie! :)

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×